9 Ağustos 2012 Perşembe

Tatil nedeniyle kısa bir ara

Şarköy'de tatildeyim,gene anladım ki deniz kum güneş,yüzmek vesaire benim tarzım değil.Peyami Safa'nın Biz İnsanlar romanı olmasa patlayacağım.Bitmesin diye ağır ağır okuyorum.Çok güzel bir kitap,belki de Safa'nın en iyi eseri dönünce yazarım kitap hakkında.Ben yokken sayfaya yeni okurlar gelmiş,hoş gelmişler.Dönünce bi göz atarım sayfalarınıza ;) bye bye...

işte buradayım,Yayla sahili 

8 yorum:

Buket dedi ki...

ooo sefan olsun!! ama niye memnun değilsin, denize gir -çık, kitabın elinde gölge bir yerde keyfini yap..

kahve telvesi dedi ki...

Kitabı evinde de okuyabilirdin Levent, oraya kadar niye zahmet ettin:)) Bence tatilin tadını çıkar , yüz, güneşlen...

coraline dedi ki...

hadi bakalım iyi tatiler :)

Levent dedi ki...

Nerede tatil yaptığını bilmeyen tek insan benimdir sanırım.Şarköy değil yahu Enes'deymişim ama Yayla sahili kısmı doğru :) Yüzmeyi yeni öğrendim buket,etraftaki herkes sanki boğuluyormuşsun gibi yüzüyorsun diyerek dalga geçtiler ama 20-25 metre kulaç atıyorum bi şekilde,öğrenmedin mi şimdi?Keyifsiz olmama gelince memleket öyle acı haberlerle doldu ki,nasıl eğleneyim :( Bir yandan İstanbul özlemi... Kitap harika ama arkadaşlar ilk işim hakkında yazmak olacak,mutlaka mutlaka okuyun.Bu arada dün gece geldim ben :))

kahve telvesi dedi ki...

Hoşgeldin...Hadi bakalım bekliyorum kitap hakkındaki düşüncelerini.

Levent dedi ki...

Bu kitabın ilginç bir öyküsü de var,isterseniz size yollarım okuyunca :) çünkü çok dolaşmış,çok elden ele geçmiş.İzmir'e de uğrasa fena olmaz sanki :)İzmir'di di mi ? :)Ventolin neymiş baktım bu arada :(geçer umarım.

kahve telvesi dedi ki...

Kitabı okurken, kitap kadar , daha önceki okurlar da insanı heyecanlandırır sanırım.. Evet İzmir..Ben bilmem kitap bilir :)) Ventolin...geçer mi gerçekten??

Levent dedi ki...

Kitap bilir :)) ilahi...haklısın kitap bilir di mi :) Belki İzmir'e yolum düşerse peşimde sürüklenir kimbilir.. Neden geçmesin ki;Sevgiler...

bunlarda

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...