23 Aralık 2016 Cuma

Ofsayt ne mi? O benim...

Çok boktan be herşey...
Bu saatten sonra sadece geçip gitmesini beklerim ömrün. Olabildiğince az dahil olmalı hayata. Zaten ben en baştan takınmıştım bu tavrı. Sonra ne olduysa aptal bir umuda kapılmış olmalıyım. Aşkmış,kariyermiş hatta hayal etmek ufacıkta olsa bir şeyleri...Ne haddimize efendim,bırakalım iştahı olanlar cirit atsın ortalıkta. İzleyicisi olmalı sadece hayatın.Eh, hal ve davranışlarımızla gençliğe bir parçacık örnek olabilirsek kafidir hani. Beni bi tek sen anlarsın Sadri abi. Ofsaytlık bizim yazgımız değil tercihimizdir. Payımıza efkarlanmak düşer' o da güzel bi şey olsa biz garibanlara bırakmazlardı ya hadi neyse. Baki selam eder gözlerinizden öperim abilerim ablalarım. Hadi kalın sağlıcakla anadınız mı

12 yorum:

N.Narda dedi ki...

Yapma be!

Balthus dedi ki...

Gece geç saatte,hele bir dram izledikten sonra yazmamalı demek Narda:)

Momentos dedi ki...

Demek bu aralar pesimist takılıyoruz :) Bu da olur.. bu da geçer.. önemli olan kol nasıl? rahatı iyi mi? Ayrıca o kol, neden böyle yazılar yazmak için kullanılıyor bakalım ?! :)

Balthus dedi ki...

Pesimistken iyi yazarım ben ama çoğunu yayınlamam okuyanı bozar diye korkuyorum :)kol kaynamıyor bi türlü. Tek elle yazıyorum,sağol düşündüğün için.farkettim ki tek elle çok daha iyiyim klavyede momentos. Bu ne ya mentos sakız gibi :))

Momentos dedi ki...

Bence bozmaz.. okur alır, çiğner, yutamazsa tükürür alt tarafı.. :) yayınla. (iyi bir doktor mu o?) aaa ama Momentos farklı, Mentos farklı şey. Üstelik Mentos sakız değil şeker :) Benim de en sevdiğim şeker. Momentos ise ispanyolca an' lar demek.. üstelik 6 ödüllü harika bir kısa film. Elbette ben ilk anlamını düşünerek koydum bu ismi ve severek ;)

Balthus dedi ki...

Bir doktor musun? Bu cevabı sonra anlatırım çok mühim)iki adınızı öğrenmek için takılmıştım:)sonra araştırdım portekizce anlar demek miş ve evet şekermiş.ve üç kısa filmi anımsar gibiyim,bakıcam.

Momentos dedi ki...

Doktor değilim ama çevremde çok doktor var. 2- Madem bu kadar isim önemli neden balthus? :) 2a- sorun değil adım Sezer :) 3- kısacık bir film hemen izleyebilirsin.. 7 dakika mı ne sürüyor..

Balthus dedi ki...

Dr olmaman çok iyi :)isim önemli değil hitap etmesi zor oluyor momentos:) benim adım levent yazılarımda hep kullanırım zaten :) izliycem ama kota sorunum var şimdilik.Yukarıda ki arkadaşları bildirimlerle çok rahatsız ettik. Mübessibi benim özür :)

Momentos dedi ki...

Ayrıca yukarda sadece N.Narda isimli arkadaş var.. eğer o da yorumum yayınlandığında maille bana iletilsin kısmını işaretlemediyse asla bu yazılanlar ona gitmeyecektir.. :) ;)

Hikaye Kalpli Kadın dedi ki...

Merhabalar;

Bloğunuzun "Blogger Gazetemiz"de tanıtılmasını isterseniz, alttaki linkten detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sevgiler,

http://www.hikayekalplikadin.com/2016/12/blogger-gazetemizde-yerinizi-alin.html

kahve telvesi dedi ki...

Yani bu da gol değil , öyle mi :(

Balthus dedi ki...

Ofsaytlık kader değil bir tercihdir telve.

bunlarda

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...