19 Mayıs 2016 Perşembe

Dalgalandımda daraldım.

Yani bana ne ama feysbuk değil lan arkadaşlar burası.  10 blogırın 8'i kadın bence. Yoksa ondan mı ? Yani ne bileyim içime atarak yazıyorum ondandır cümle kuramayışım. Hani tek farkımız günümüzde meziyet gibi gözüken 140 karakterden fazla yazıyor okuyor oluşumuz. Yazmayı değil ama blog okumayı bırakıcam bu gidişle.mimler çekilişler sözlük oluşturmalar falan. Sosyal ağlarda bile ayrışmayı başarabildik ya helal olsun :)yakında köşeyi dönünce feycimisin tivitırcı mı yoksa blogır mısın diye çevirecekler insanı.şu derslerde hiç bu kadar sıkmamıştı. Tüm sosyal hesapları kapadım iyi de yaptım henüz ikame edecek meşgaleler bulamadım ama yakındır. Bir Mel brooks filmi açayım iyisi mi :) hadi bye...

6 yorum:

 1. Hah ha dersler iyi bunaltmış seni, malum havalar da güzel:p

  Laf aramızda okunacak blog ben de bulamıyorum epeydir, bir iki tane arkadaşın dışında.
  Okumayınca yazası da gelmiyor insanın.

  YanıtlaSil
 2. yo.. okumayınca yazası gelmiyor durumu bende yok. Dersler çok bunalttı yahu...
  son sınavım diplomamı alıcam,ya alamazsam falan durumları. hem ben artık bir sosyoloğum zaten hala test edilmek çok sıkıcı bu yüzden. basket oynayamıyorum yazın en sevdiğim aktivitedir benim. yani sıkkınım daraldım ve biraz giydirdim netice itibariyle :)
  Cahide arkadaşım var bir adet o da gitmiş üzerine alınmış. yahu şaka :) herkes istediğini yazıp paylaşmakta hür. neyse umarım okur bu yorumu bye bye..

  YanıtlaSil
 3. Bloggerın alınganı da hiç çekilmez 😬😬 beni de daralttı bu finaller . Çünkü çalışamıyorum . Saldım çayıra ....
  Kandiliniz mübarek olsun bu arada ...
  Dualarınızda beni unutmayın . Allah akıl versin bana ...
  Şiir gibi yorum oldu ;)

  YanıtlaSil
 4. Bilmukamebele hanfendi:)
  Siz de bana dua edin o zaman.Şu psikolojim düzelsin artık amin ve seninde telve hanım.

  YanıtlaSil
 5. Buraya nasıl düştüm bilemiyorum. Belkui de çizgiye olan merakınız. Daha doğrusu bütün sanatlara olan düşkünlüğünüz olarak da söyleyebiliriz. Her neyse buradayım. Feyz alınacak bir sayfada olmak insana huzur veriyor.

  YanıtlaSil
 6. Düşmek...!
  Feyz almak... :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...