23 Ocak 2019 Çarşamba

durumlar...


Merhaba.Sanırım şu yedi sekiz yıllık blog hayatımda ilk defa arayı bu kadar açmışım. Beni şu veya bu şekilde neredeyse ilk günlerden beri takip eden sizlerden özür diliyor,affınıza sığınıyorum. Yoğun geçen bir kaç aydı doğrusu,çoğunluk zorlu günlerdi,benim olduğu kadar ülkem içinde durum aynıydı. Neden yazmadım,kötü yazardım be sayın okur,çok kötü şeyler... İyi şeyler olmadı mı hiç,oldu tabi.Bunca zaman herkesten kaçan gönlümü sonunda tekrar birine açtım.Ben olsam yapmazdım ya,bilirsiniz işte gönül bu laf dinlemiyor. Ahh sevinmeyin sakın başlamadan bitti diyelim özetle. Neden kısa geçiyorum,zira uzun zamandır yazmama sebeplerimden biri de bu, blogum yakın çevrem tarafından deşifre oldu malesef. Artık o kadar özgün,çıplak yazılar beklemeyin benden. Hal böyle olunca blogu kapamayı bile düşündüm. İşte bu noktada sizden akıl istiyorum kepengi kapatıp yeni bir blog açmak geliyor aklıma,peki bunca yıl yazılanlara n'olacak?
Ha bu arada 39 oldum ben bu yakınlarda,lakin lütfen kutlamayın.Yaşı ile hep barışık olan ben artık şu aptal rakamlardan nefret ediyorum. Şu 3 ve 9 rakamının yanyana gelmesi nelere maniymiş meğer,burada irfanınıza bırakıyorum.
Olmadığım şu üç beş ay hergün yazdım buraya en istikrarlı süreçti benim için,gün be gün nakşettim herşeyi. Yani aslında hep burdaydım ama paylaşamazdım. Hayır sanmayın ki hep özelimden bahsettim de ondan sakladım. Aksine daha ziyade ülkem,dünyamız ve sapiensin gidişatı ile ilgiliydi.Ama bilmemek mutluluktur,bilmeyin siz,hep mutlu kalın.İnanın bir ima yok,bir sitayiş de değil,en samimi temennim. hıı! bu yıl oğlakların ylıymış güya,yahu bi siktirin gidin diyerek yazıyı burada noktalıyorum. Haa bu sayılmaz ama dediğinizi duyuyorum.Evet,haklısınız ama bir ısınma yazısı düşünün bunu. Sevgiyle kalın...


bu da hediyesi :

11 yorum:

 1. Bu blogu kapatmak mı, hayır hayıır! Deşifre olayı biraz can sıkabilir ama diğer yandan da kimin umrunda, yazmak yazmaktır, canı sıkılan okumasın :))

  YanıtlaSil
 2. Öncelikle blogu kapatmayı düşünmeyin bile derim. Bazen olur böyle zamanlar, ara verirsiniz dönersiniz. Yaş konusunda ben 30 da sabitledim. Rakamlarla uğraşmıyorum 30+ deyip geçiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet açık kalsın bir yolunu bulucam artık. Yaşımla hiç bir alıp veremediğim yok,başkaları için mühimmiş diyelim biz ona;)

   Sil
 3. Demek yakınlarına buraya yazdıkların kadar şeffaf değilsin ya
  da olmak istemiyorsun yoksa seni okuduklarında böyle
  canın sıkılmazdı yaa boşver yaz istediğin gibi. ne diye başka
  açacaksın bunca yıl yazılanlar kaybolmasın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet tabii ki değilim Buket. Zira yakınlarımdan kastım,mesafe olarak yakınımda olanlar sadece(bir kaçı hariç) He bir de bazen bilirsin iş hayatımdan özelimden falan bahsederim burada ki bazen dedikodu kıvamında olabilir:) Kapamamak doğrusu sanırım ve bu arada İnan sen,Sezer abla ve bir kaç kişi daha var ki asıl yakınlarım gibisiniz. He sizde mesafe olarak uzaktasınız:))

   Sil
  2. Mesafe dediğin nedir ki yeğen? (dermişim) Aslında tam dibinde olmayabiliriz ama bence bir telefon mesafesi kadar uzaktayız işte. Herşey yolunu bulur, bunlara takılma ve burayı da yakma. :)

   Sil
 4. Kapatma. Başka blog açsan bile dursun.

  Yaşını önemsemeyenler de olacak merak etme.

  YanıtlaSil
 5. Hala yoksun ortalarda Balthus. Yeniden yazmaya ne zaman başlıyorsun ?

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...